tłumaczenia online

 

Translator BING


Translator Microsoft

 Translator od firmy Microsoft klasyfikuje się w ścisłej czołówce bezpłatnych narzędzi do tłumaczenia. Bing oferuje automatyczne tłumaczenia tekstów na ponad 30 języków. Jego popularność wzrosła po dodaniu obsługi nowych języków słowiańskich, w tym języka polskiego. Usługa obejmuje tłumaczenie długich tekstów i stron internetowych. Translator posiada funkcję autodetekcji języka źródłowego i posiada wygodny interfejs. Tekst źródłowy i przetłumaczony wyświetlany jest w dwóch sąsiadujących obok siebie kolumnach. W przypadku podświetlenia zdania w tekście oryginalnym, zaznaczone jest to samo zdanie w tekście przetłumaczonym.

Jakość tłumaczenia jest całkiem dobra jak na tego typu narzędzie. W niektórych przypadkach przewyższa popularny translator Google. W porównaniu ze swoim konkurentem Bing Translator tłumaczy wolniej, ma też problemy z fleksją języków słowiańskich. O wiele lepiej wygląda tłumaczenie w przeciwnym kierunku, np. z języka polskiego na angielski. Z tego powodu częściej jest on wybierany niż translator Google.


Supported Languages:

Polish, English, Czech, Russian, French, Arabic, Finnish, Spanish, Swedish, Norwegian, Japanese, Slovenian, Bulgarian, Korean, Catalan, German, Latvian, Chinese Simplified, Greek, Lithuanian, Thai, Chinese Traditional, Haitian, Creole, Turkish, Hebrew, Ukrainian, Danish,Hindi, Portuguese, Vietnamese, Dutch, Hungarian, Romanian, Indonesian, Estonian, Italian, Slovak.


  Copyright: © 2003-2019