tłumaczenia online

 

Tłumaczenie zdań z języka polskiego na hiszpański i odwrotnie

polsko-hiszpańskiTranslator przeznaczony jest do automatycznego i bezpłatnego tłumaczenia tekstów z języka polskiego na hiszpański i odwrotnie. Skrypt translatora działa na silniku API od Google i korzysta ze słownictwa BING oraz własnych baz danych. Obecna wersja translatora przeszła spory lifting, zmienił się algorytm i działa on w sposób bardziej inteligentny. Nie tylko tłumaczy zdania z zachowaniem zasad gramatyki dla języka hiszpańskiego i polskiego, ale analizuje cały kontekst tłumaczonego dokumentu. Dopasowuje znane frazy do zbitków tekstu występujących w zdaniach, przez co nie popełnia już śmiesznych błędów występujących w prostych translatorach słownikowych.
Baz danych jest stale uzupełniana, a algorytm poprawiany tak aby przekład był jak najbardziej wierny. Pomimo tych starań nadzy się liczyć z pewnymi błędami i nie traktować tłumaczenia jako całkowicie wiarygodny. Do ważnych dokumentów należy zawsze korzystać z zawodowych tłumaczy.
Uwaga! Nie używaj tego translatora zbyt intensywnie, jeśli przekroczysz dzienny limit, twój adres IP może być zablokowany, do większych dokumentów skorzystaj z translatorą od firmy Microsoft: Bing Translator.
W przypadku kopiowania tekstu należy zachować kodowanie znaków w UNICODE UTF-8 bo inaczej mogą się pojawić problemy z polskimi znakami.

Traductor Español-Polaco

Translator polsko-hiszpański

  Copyright: © 2003-2018